Kulübümüzün Yeni Turnuva Takvimi Belirlenmiştir.
Detay >>>>


TBF Simultane Takvimi

6 Ekim Cumartesi Saat 14:00

11 Ekim Perşembe Saat 19:45

20 Ekim Cumartesi Saat 14:00    

TBF Simultane Sonuçlar  Detay >>>> 


 

Bursa BSK nun organize ettigi Erdek briç turnuvası 15 masa katılım ile tamamlandı. Sonuçlar >>>>

Arkadaşlar, birbirleriyle ilk kez oynayacak Oyuncuların daha hızlı anlaşmalarını sağlamak ve ileride kulübümüzde yapılacak biriysel turnuvalarda kullanılacak, kulubümüzün temel konvansiyon kartı web sitemize eklenmiştir Detay >>>>


DUYURULAR
GÜNCEL HABERLER
Yeni Turnuva Gün ve Saatleri

Yeni Turnuva Gün ve Saatleri

Kulübümüzün Yeni Turnuva Takvimi Belirlenmiştir >>>>

BBSK Standart Konv Kartı

BBSK Standart Konv Kartı

Arkadaşlar birbirleriyle ilk kez oynayacak kişilerin daha hızlı...

Erdek Sonbahar ikili Turnuvası Sonuçları

Erdek Sonbahar ikili Turnuvası Sonuçları

Bursa BSK nun organize ettigi Erdek briç turnuvası 15 masa katılım ile tamamlandı.....

BBSK Turnuvalarında Yasaklanan Psişik Deklereler

BBSK Turnuvalarında Yasaklanan Psişik Deklereler

Sayın Bursa Briç Spor Kulübü Sporcuları,
Klübümüze gelen yeni arkadaşlarımızı korumak, gereksiz tartışmaları önlemek adına; 01.04.2018 tarihinden itibaren kulübümüzün düzenleyeceği Takım Maçları ve turnuvalarda rakibi bilinçli olarak aldatma/yanıltma amacıyla yapılan psişik deklereler yasaklanmıştır.

Bursa Briç Kulübü Yeni Başkanı H. Hüseyin Dolmacı

Bursa Briç Kulübü Yeni Başkanı H. Hüseyin Dolmacı

2018 Yılı yeni Başkan Sayın H. Hüseyin Dolmacı'ya ve yönetimine başarılar dileriz.

Bursa Briç Spor Kulübü Yeni Yönetim Kurulu
Başkan:              H. Hüseyin Dolmacı
Yönetim Kurulu: İbrahim Gülenç
                           Fulya Kaymaz
            &n...

Yeni Turnuva Takvimi

Yeni Turnuva Takvimi

2018 YILI TURNUVA YENİ TAKVİMİ:

 

Bursa Kış Dörtlü Takım Şampiyonası Tamamlandı

Bursa Kış Dörtlü Takım Şampiyonası Tamamlandı

1. NATUREL
2. SİNERJİ
3. YILDIRIM
4. DUMAN
5. DENİZ

2018 Yılbaşı Sepet Ödülleri

2018 Yılbaşı Sepet Ödülleri

1. Osman Özdemir - İsa Şengül
2. Recep Uğur - Şükrü Gülgör
3. Erol Turan - Ahmet Arpat

Ahmet Uğur Altan Anı Turnuvası Sonuçlandı

Ahmet Uğur Altan Anı Turnuvası Sonuçlandı

Ahmet Uğur Altan Anı Turnuvası Sonuçlandı
1. Omer Akalin & Ali Ihsan Karakaş
2. Erol Turan & Riza Sahin
3. Ramazan Yayvan & Selçuk Yagmur
Onur Ödülleri
Ertuürul Alkan & Gündogdu Kuşçuoğlu
Reşit Mistik & Mustafa Günes